تبلیغات اینترنتی و رپورتاژ آگهی در غرب تهران

درج آگهی و تبلیغات اینترنتی و رپورتاژ آگهی دائمی در غرب تهران در کانون تبلیغاتی غرب تهران با بهترین قیمت و کیفیت

هیچ چیز بهتر و اثربخش تر از تبلیغات محلی نیست ، اما نکته مهم این است که برای موفقیت در تبلیغات باید از رسانه درست استفاده کرد تا بیشترین بازخورد و اثربخشی از تبلیغات را داشته باشیم و سایت اصناف غرب تهران با درک اهمیت این موضوع یک پیشنهاد تبلیغات ارزشمند را برای شما پیشنهاد می کند که به یکبار هزینه می کنید اما برای همیشه از آن سود خواهید کرد.

رپورتاژ آگهی در غرب تهران

در سایت وای 22 به نشانی اینترنتی www.Y22.ir به نسبت منطقه ای که کسب و کارتان در آن واقع است می توانید یک یا چند صفحه اختصاصی دائمی داشته باشید.  به بیان دیگر می توانید یک صفحه اختصاصی برای معرفی کلیه محصولات و خدمات به همراه عکس و تلفن و آدرس و نشانی اینترنتی و… داشته باشید و یا برای مجموعه ای از محصولات و خدماتتان یک صفحه جداگانه سفارش دهید که ما به رایگان صفحات شما را به هم پیوند می دهیم تا رتبه صفحات شما در نتایج جستجوی گوگل بهتر و بهتر شود.

تعرفه تبلیغات در وای22 با توجه به اثربخشی آن بسیار به صرفه می باشد که لیست آن به شرح ذیل می باشد.

تبلیغات اینترنتی اختصاصی در منطقه22 تهران

چنانچه کسب و کار شما در منطقه22 تهران است و می خواهید نتیجه بهتری از تبلیغات محلی اینترنتی داشته باشید می توانید با تخفیف ویژه در سایت محله های منطقه 22 هم رپورتاژ آگهی داشته باشید.

چرا بهتر است زودتر سفارش آگهی دهیم؟

خب چون در سایت غرب تهران همان جایی که بیشترین بازدیدکننده محلی را دارد سفارش می دهید و مهم تر از همه اینکه اگهی شما دائمی بوده و برای همیشه در سایت بصورت 24 ساعته نمایش داده می شود. هر روز که از عمر صفحه شما در سایت غرب تهران بگذرد، رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل دریافت خواهد کرد. پس وقتی که آگهی شما برای یک یا دو ماه نیست و با تعرفه بسیار مناسب خدمت شما پیشنهاد می شود چرا زودتر سفارش ندهید؟

نشانی سایت بصورت کلیدواژه

اصناف و مشاغل غرب تهران یک صفحه اختصاصی دائمی در بانک اطلاعات غرب تهران دارند و طبیعتا یک نشانی اینترنتی دارند. در نشانی اینترنتی آنها از کلیدواژه ها استفاده می شود که مرتبط با محصول و کالای ایشان می باشد. سفارش زودتر یعنی اینکه کلمات کلیدی کوتاه تر ، مرتبط تر و اثربخش تر را نسبت به رقبا ثبت می نمایید که بهتر در نتایج جستجوی گوگل ثبت می شود، انهم بصورت دائم.

لطفا توجه داشته باشید که تعرفه آگهی در بانک اطلاعات مشاغل غرب تهران ینی  www.Y22.ir بر خلاف سایتهای دیگر دائمی هست و هزینه سالانه و ماهانه ندارد!

البته تا اطلاع ثانوی برای تمام کسب و کارهایی که ثبت سفارش کنند دائمی بوده و ممکن است برای سفارش های جدید ماهانه و سالانه شود، اما قطعا برای سفارش های پیشین کماکان دائمی خواهد بود و نیازی به پرداخت هزینه ماهانه و سالانه نخواهد داشت!

کانون تبلیغات غرب تهران

www.Y22.ir