تبلیغات اینترنتی و رپورتاژ آگهی در سراسر تهران

راهنمای گردشگری تهران

درج آگهی و تبلیغات اینترنتی و رپورتاژ آگهی دائمی در سراسر تهران در کانون تبلیغاتی تهران با بهترین قیمت و کیفیت

هیچ چیز بهتر و اثربخش تر از تبلیغات محلی نیست ، اما نکته مهم این است که برای موفقیت در تبلیغات باید از رسانه درست استفاده کرد تا بیشترین بازخورد و اثربخشی از تبلیغات را داشته باشیم و بانک اطلاعات اصناف  تهران با درک اهمیت این موضوع یک پیشنهاد تبلیغات ارزشمند را خدمت شما ارائه می کند که یکبار هزینه می کنید اما برای همیشه از آن سود خواهید کرد.

رپورتاژ آگهی در سراسر تهران

ویژگی بارز آگهی در سایت Y22.ir اینست که ما رپورتاژ آگهی شما را بصورت محلی و با کلیدواژه های محلی برای گوگل آماده می کنیم!

صفحه شخصی در بانک اصناف طهران

سفارش صفحه شخصی در بانک اصناف طهران

سفارش صفحه شخصی در بانک اصناف طهرانبا توجه به اثربخشی مورد انتظار لطفا پلن خود را اننتخاب بفرمایید:
سرویس های تخفیفی اضافی – قابل انتخاب فقط برای بسته سوم!چه تعداد پیج اختصاصی برای تبلیغ محصول و خدمات خود نیاز دارید؟

جمع سفارش شما
ناملطفا آدرس وب سایت خود را بنویسید

شماره تلفن شما برای پشتیبانی بهتر


https://www.y22.ir/wp-content/uploads/2022/05/%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B7%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86.jpg

در سایت وای 22 به نشانی اینترنتی www.Y22.ir به نسبت منطقه ای که کسب و کارتان در آن واقع است می توانید یک یا چند صفحه اختصاصی دائمی برای معرفی کلیه محصولات و خدمات به همراه عکس و تلفن و آدرس و نشانی اینترنتی و… داشته باشید و یا برای مجموعه ای از محصولات و خدماتتان یک صفحه جداگانه سفارش دهید که ما به رایگان صفحات شما را به هم پیوند می دهیم تا رتبه صفحات شما در نتایج جستجوی گوگل بهتر و بهتر شود.

تعرفه تبلیغات در وای22 با توجه به اثربخشی آن بسیار به صرفه می باشد که لیست آن به شرح ذیل می باشد.

تعرفه آگهی محلی در تهران

بسته یک:

محتوای متنی خلاصه درباره کسب و کار و محصولات و خدمات شما به همراه اطلاعات کامل شامل نشانی – تلفن ها و موبایل – 2 عکس از محل کسب و کار یا محصول و سرویس شما

قیمت سالانه 499 هزار تومان

بسته دو:

محتوای متنی خلاصه درباره کسب و کار و محصولات و خدمات شما به همراه اطلاعات کامل شامل نشانی – تلفن ها و موبایل – 4 عکس از محل کسب و کار یا محصول و سرویس شما

لینک به وب سایت شما

لینک از دو کلمه کلیدی به صفحات مهم وب سایت شما

نمونه لینک از کلمه کلیدی (کلیدواژه):  طراحی سایت

قیمت: 900 هزار تومان

بسته سه تبلیغات محلی:

محتوای متنی حرفه ای و کامل درباره کسب و کار و محصولات و خدمات شما به همراه اطلاعات کامل شامل نشانی – تلفن ها و موبایل – 6 عکس از محل کسب و کار یا محصول و سرویس شما

لینک فالو به وب سایت شما

لینک از 4 کلمه کلیدی به صفحات مهم وب سایت شما

لینک به تمام صفحات شبکه های اجتماعی شما از جمله اینستاگرام – تلگرام – واتس اپ و …

1.800.000 تومان

اگر متن از خود شما باشد 50% کاهش قیمت!

تبلیغات اینترنتی اختصاصی در منطقه22 تهران

چنانچه کسب و کار شما در منطقه22 تهران است و می خواهید نتیجه بهتری از تبلیغات محلی اینترنتی داشته باشید می توانید با تخفیف ویژه در سایت محله های منطقه 22 هم رپورتاژ آگهی داشته باشید.

کلیپ تبلیغاتی تنها 200 هزار تومان

چنانچه بسته سه را انتخاب کنید تنها با 200 تومان یک کلیپ تبلیغاتی حرفه ای برای شما ساخته شده و در صفحه اختصاصی شما و همچنین در کانال یوتیوب و سایت آپارات قرار خواهد گرفت.

چرا بهتر است زودتر سفارش آگهی دهیم؟

خب چون در سایت اصناف تهران همان جایی که بیشترین بازدیدکننده محلی را دارد سفارش می دهید و مهم تر از همه اینکه آگهی شما دائمی بوده و برای همیشه در سایت بصورت 24 ساعته نمایش داده می شود. هر روز که از عمر صفحه شما در بانک اصناف تهران بگذرد، در نتیجه رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل دریافت خواهد کرد. پس وقتی که آگهی شما برای یک یا دو ماه نیست و با تعرفه بسیار مناسب خدمت شما پیشنهاد می شود چرا زودتر سفارش ندهید؟

از سوی دیگر با توجه به افزایش روز به روز قیمت دلار ما هم به مانند سایر وب سایت ها مجبور هستیم قیمت را برای مشتریان جدید افزایش دهیم، پس خرید زودتر ینی سود کردن!

محصول و سرویس بصورت کلیدواژه

اصناف و مشاغل تهران یک صفحه اختصاصی دائمی در بانک اطلاعات اصناف تهران دارند و طبیعتا یک نشانی اینترنتی دارند. در نشانی اینترنتی آنها از کلیدواژه ها استفاده می شود که مرتبط با محصول و کالای ایشان می باشد. سفارش زودتر یعنی اینکه کلمات کلیدی کوتاه تر ، مرتبط تر و اثربخش تر را نسبت به رقبا ثبت می نمایید که بهتر در نتایج جستجوی گوگل ثبت می شود، انهم بصورت دائم.

لطفا توجه داشته باشید که تعرفه آگهی در بانک اطلاعات مشاغل تهران ینی  www.Y22.ir (به جز بسته اول) بر خلاف سایتهای دیگر دائمی هست و هزینه سالانه و ماهانه ندارد!

البته تا اطلاع ثانوی برای تمام کسب و کارهایی که ثبت سفارش کنند دائمی بوده و ممکن است برای سفارش های جدید ماهانه و سالانه شود، اما قطعا برای سفارش های پیشین کماکان دائمی خواهد بود و نیازی به پرداخت هزینه ماهانه و سالانه نخواهد داشت!

بانک اطلاعات اصناف و راهنمای گردشگری طهران

www.Y22.ir

 

دکمه بازگشت به بالا