مشاغلمهارت های زندگی

آموزش رانندگی و آموزشگاه رانندگی در تهران

راهنمای آموزش رانندگی و آموزشگاه رانندگی در تهران – اسنپ و تپسی – خودروهای خودران – تاکسی هوایی و ترافیک تهران – ترانه برای راننده

قدیما بهش میگفتن شوفر و شوفری دنیای خودش رو داشت مخصوصا در طهرانی که نصف جمعیت امروزی رو هم نداشت و خلوت بود، اما در تهران همیشه شلوغ و پرترافیک امروز رانندگی کار حضرت فیله!

ترافیک و سر و صدا، آلودگی هوا و شهر پر از ماشین و بی پارکینگی! از درسرهای رانندگی در این کلانشهر همیشه شلوغ هست

مربی رانندگی مرد یا مربی رانندگی زن؟

به نظر شما در زمینه آموزش رانندگی مربی مرد بهتر آموزش میده یا مربی زن؟ چیزی که من شنیدم برخی از دختران باور دارند مربی مرد بهتر آموزش رانندگی میده. البته چنانچه یه خانم هنرجو قصد تعلیم رانندگی پیش یه مربی رانندگی مرد رو داره، حتما باید در تمام جلسات آموزش یک همراه داشته باشه.

از طرفی میگن کوهنوردها خیلی انسان های صبوری هستند چون با همون نگاه اول به قله شاید خیلیا حوصله و اراده کوهنوردی رو نداشته باشن، اما به نظر من مربی رانندگی در تهران صبورترین آدم دنیا پس از مربی راننده در چین و هند هست!

آینده راننده و رانندگی

زمانی شیر سلطان زمین بود، اما وقتی خورشید ذهن انسان شروع به تابش کرد این انسان بود که نه تنها پادشاه زمین شد، بلکه روی هوا، زیر زمین و اعنماق دریاها و می رود که خارج از منظومه شمسی و حتی کهکشان ها پادشاه هستی شود. البته شاید موجودات هوشمند و بسیار پیشرفته تر نسبت به انسان وجود داشته باشند و انسان در برابر آنها یک موجود تک سلولی به نظر بیاید!

دنیا بطور عجیبیی در حال رشد و پیشرفت در زمینه فناوری هست. و همین رشد باعث شده بسیاری از مشاغل از بین بره. مخصوصا هوش مصنوعی که صد البته در کل کاملا به نفع انسان ها هست و خواهد بود. اما بدیهیه که در این دنیا هیچ چیز ماندگار نیست و تغییر لازمه این دنیا هست. خیلی از مشاغل از بین رفتند و مشاغل زیادی هم از بین خواهند رفت و شغل های جدید جایگزینش خواهد شد. با توسعه هوش مصنوعی قطعا روزی خواهد رسید که هوش مصنوعی عملکرد بهتری از مغز خواهد داشت و انسان اگه می خواد رشد کنه باید مغزش رو با هوش مصنوعی پیوند بده و باهاش تعامل کنه!

تاکسی های هوایی یا همان ایرتاکسی در حال فراگیری هستند تا شاید بتوانند مشکل ترافیک در حمل و نقل را کمتر کنند.

می خوام از هوش مصنوعی و تاثیرش بر خودروهای خودران بگم. اتول هایی که کافیه بهش بگی کجا می خواهی بری و خودش میفهمه تو کجا هستی، خودش بهترین مسیر رو تعریف می کنه و بدون نگرانی و با بالاترین امنیت شما رو از مبدا به مقصد میرسونه. و البته خودروهای هوشمندیی که یکی از نکاتی که بهش توجه شده چراغ قرمزهاست که یک دانشمند ایرانی پیشنهاد چراغ سفید برای خودروهای خودران داده!

و در اون زمان احتمالا شغل راننده و راننده گی، اسنپ و تپسی، آموزشگاه رانندگی و گواهینامه رانندگی، جریمه رانندگی و کلیه این مسائل از بین خواهد رفت!

و شاید این قابلیت به افرادی که لذت رانندگی و پشت فرمون نشستن دارند داده بشه که گاهی کنترل فرمون رو به دست بگیرند و صد البته هوش مصنوعی حواسش جمع هست که اشتباهی نکنه!

مرتبط با موضوع:

بهترین مسیریاب خودرو برای گوشی موبایل

اولین آموزشگاه رانندگی در ایران

راهنمای آموزش رانندگی و آموزشگاه رانندگی در تهران - اسنپ و تپسی - خودروهای خودران - تاکسی هوایی و ترافیک تهران - ترانه برای راننده
راهنمای آموزش رانندگی و آموزشگاه رانندگی در تهران – اسنپ و تپسی – خودروهای خودران – تاکسی هوایی و ترافیک تهران – ترانه برای راننده

دنیای امروز ما مدیون گذشته خودش و مدیون اولین نفرها بوده و هست و نخستین آموزشگاه رانندگی تهران بنام آموزشگاه رانندگی پرستو در چهارراه مولوی تهران توسط چند نفر از جمله محمدتقی‌خان مکانیسین نخستین مکانیک ایران و علی پرستو راه اندازی شد.

در واقع اولین گواهینامه رانندگی در ایران و خاورمیانه! در سال 1299 داده شد و درشکه چی‌ها و گاریچی‌ها نخستین افرادی بودند که برای دریافت گواهینامه رانندگی که آن سالها اعتبارش 4 ساله بود اقدام کردند.

اولین اتول در ایران توسط مظفرالدین شاه قاجار از فرنگ به ایران وارد شد.

مرتبط با موضوع:

انواع بیمه خودرو

با کلیک روی متن بالا می توانید انواع بیمه خودرو مانند بیمه شخص ثالث – بیمه بدنه و بیمه موتور رو از تمام شرکت های بیمه استعلام قیمت کرده و با تخفیف خریداری نمایید. خرید بیمه آنلاین

فرهنگ رانندگی و رعایت حقوق دیگران

یک موردی که در زمینه هنرجویان برای تعلیم رانندگی دیده میشه اینکه این عزیزان تازه وارد هستند و در حال رانندگی و برای اینکه بتونند یک راننده حرفه ای بشن و برای ترافیک و شلوغی تهران آماده باشن باید در محیط واقعی نه شبیه سازی شده رانندگی کنند. اما متاسفانه برخی از راننده ها با اینکه تابلوی آموزش رانندگی و تحت تعلیم بودن رو می بینند با اینحال به انواع مختلف به آزار اون می پردازند. مخصوصا اگه هنرجو خانوم باشه. متاسفانه این ناهنجاری اجتماعی مختص به مدل ماشین بالا و پایین و پلاک تهران و پلاک شهرستان نمیشه و در همه اقشار جامعه این افراد وجود دارند که مثل هر چیز دیگه ای نشون از سقوط فرهنگ عمومی جامعه داره و نیاز به بهبود داره.

تصادف خودروی تحت تعلیم رانندگی توسط هنرجو

پرسش دیگه در زمینه آموزش رانندگی اینکه چنانچه هنرجوی تحت تعلیم تصادف کنه خسارت به عهده چه کسی هست؟ آموزشگاه رانندگی یا بیمه؟

شعر و ترانه درباره راننده، رانندگی و خودرو

نه تنها تهران، بلکه شهرهای مختلفی مرکز شعر و ادب و طنز بودند و در این راستا برای ماشین، اتول، راننده و رانندگی هم شعرهای جدی و طنز زیادی سروده و خوانده شده که با هم به مروز چند تا از این اشعال و ترانه ها می پردازیم.

ماشین مشدی ممدعلی نه بوق داره نه صندلی

آخ برم راننده رو … اون کلاج و دنده رو

یه دل میگه برم برم – یه دل میگه نرم نرم — ماشین سواری سواری سواری…

ماشین سواری ، سواری ، سواری

خوبه به شرطی چو من پر در آری

پيش نگارت یهو سر در آری

با بي قراری

به قول یکی از کاربران این آهنگ رو باید فقط توی اتوبان یادگار گوش داد

در کارتون عروسکی کلاه قرمزی : آقای راننده یالا بزن به دنده می خوام برم به تهرون- می خوام برم تلوزیون

آهنگ ماشین سواری از سهراب پاکزاد

من و تو توی ماشینم یه وقتا میشد تنها شیم
منم آروم میرفتم تا که بیشتر پیش هم باشیم💕💜
من از دریا برات گفتم ولی بحثو عوض کردی
با خندت حال و روزای بد و نحث و عوض کردی💕💜
کجا برم عزیزم از خیالت جدا شم
یجایی رو بگو که با تو نرفته باشم💕💜
دلم طاقت نداره این همه تنهایی رو
دیگه جز جای خالیت نمیبینم جایی رو💕💜
نمیبینم جایی رو نه نمیبینم جایی رو
میگردم توی این مردم پی تو با چشای خیس💕💜
نمی دونم برای چی یکی حتی شبیه ت نیست
آهنگ هایی که دوست داشتی هنوزم توی ماشینه💕💜
بدون تا وقتی برگردی کسی پیشم نمیشینه
کجا برم عزیزم از خیالت جدا شم💕💜
یجایی رو بگو که با تو نرفته باشم
دلم طاقت نداره این همه تنهایی رو💕💜
دیگه جز جای خالیت نمیبینم جایی رو
نمیبینم جایی رو نه نمیبینم جایی رو💕💜

شعر در عروسی ها

هرکی شاده تو ماشین هرکی نشاده پوی ماشین —–هرکی بدخواه عروسه زیر تایر ماشین

بهترین آموزشگاه رانندگی تهران

به نظر شما بهترین آموزشگاه رانندگی تهران در کدام منطقه تهران بوده و چه خاطراتی دارید؟ از فرم پایین همین صفحه لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

بانک اطلاعات اصناف و راهنمای گردشگری تهران

www.Y22.ir

‫5/5 ‫(1 نظر)

www.Y22.ir

درج تبلیغات کلیه مشاغل پزشکی | حمل و نقل | تفریح-گردش-ورزش | غذا و نوشیدنی | صنعت و تجارت | علمی-فرهنگی-هنری | پوشاک و مد | آرایشی و بهداشتی در بانک اصناف تهران از منطقه یک تا منطقه 22 تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا