مشاغلمهارت های زندگی

دسته گل طبیعی یا گل مصنوعی؟ راهنمای خرید گل عروس

دسته گل طبیعی یا گل مصنوعی؟ راهنمای خرید گل دسته گل عروس – دسته گل بله برون و دسته گل نامزدی – نظر مغازه گلفروشی

دسته گل نشان عشق و محبت شما به همسرتان می باشد. البته بماند که اینروزها همین ابزار محبت ساده اما عمیق که می تواند یک شاخه گل تا یک دسته گل باشد چقدر گران شده است!

همه گل های دنیا زیبا هستند و به این خاطر است که هر کسی یک گل را می پسندد. یکی از رنگ یک گل خوشش می آید و دیگری از بوی یک گل و آن یکی از رنگ و بوی یک گل و حتما یکی دیگر از چند گل مختلف خوشش می آید و یک دسته گل ترکیبی سفارش می دهد. اما صحبت من امروز درباره تنوع و رنگ و بوی گل ها نیست، بلکه می خواهم درباره تفاوت بین دسته گل طبیعی و دسته گل مصنوعی با شما صحبت کنم.

ما از از گذشته تا امروز در غم و شادی از گل برای انواع مراسم استفاده می کردیم.

در واقع از دسته گل برای تولد نوزاد تا دسته گل برای ختم و مرگ….

وقتی یک نوزاد پا به جهانی هستی می گذارد، برایش یک دسته گل زیبا با تم مخصوص خودش مثلا گهواره می گذارند و همینطور پیش برو برای انواع جشن و مراسم تولد، دوستی، ولنتاین، روز و مناسبت هر نوع انسان و مراسم غیررسمی، رسمی و اداری و دولتی و ملی و مذهبی و …

البته که اینروزها انقدر گل گران شده است که می بینم بسیاری از افراد ماشین عروس را بادکنک آرائی می کنند تا گل آرائی!

اجاره دسته گل مصنوعی از موسسات خیریه یک انتخاب خوب

اینروزها موسسات خیریه معتبر دسته گل های مصنوعی زیبا و بزرگ را برای انواع مراسم تبریک و تسلیت اجاره می دهند و رایگان هم ارسال می کنند که به نظر من از هر نظر کار خیر است که پول آن هم به جیب افراد نیازمند می رسد! کافی است در گوگل این کلیدواژه ها را جستجو کنید و صد البته از اعتبار آن موسسه خیریه اطمینان کسب کنید:

پیشنهاد می کنم به این هم فکر کنید!

تاج گل خیریه مصنوعی ، پایه گل و استند تسلیت

تاج گل خیریه مصنوعی از خیریه های معتبر و صاحب نام تهران و ارسال انواع تاج گل از خیریه ها به همره نمونه عکس تاج گل خیریه و تلفن تماس خیریه برای سفارش تاج گل

دسته گل طبیعی یا دسته گل مصنوعی؟

خب این برای من مهم بود که بدانم دسته گل طبیعی بهتر است یا دسته گل مصنوعی؟

استفاده از تجربه دیگران یکی از مهم ترین ابزاری است که همیشه به من در زندگی کمک کرده است و اینترنت یکی از مهم ترین ابزارهای اینروزهای زندگی ما که به ما کمک می کند تا با یک جستجوی ساده در گوگل ناب ترین تجربیات عمیق زندگی انسان ها را پیدا کنیم. بنابراین در تالارهای گفتگوی دختران و زنانی که تجربه نامزدی و ازدواج را داشتند با موضوع “دسته گل طبیعی یا دسته گل مصنوعی” جستجو کردم و نظرات بسیار ارزشمندی را از سایتهایی مثل نی نی سایت دریافت کردم که برخی از مهم ترین آنها را بصورت عامیانه و خلاصه لیست می کنم.

  • عزیزم این شب بهترین شب زندگیته چرا می خواهی گل مصنوعی بگیری؟
  • خواهر من هم همین نظر رو داشت و گل طبیعی گرفت، اما بعدش خیلی پشیمون شد و گفت ای کاش گل مصنوعی می گرفتم و یه خاطره خوب از شب جشنمون باقی می موند.
  • عزیزم اگه جنس گل مصنوعی خوب نباشه پس از یه مدت زرد میشه و زیبائی خودش رو از دست میده.
  • گل طبیعی رو بعدش بگیری خشک کنی و یه گوشه نگهداری که چی بشه؟
  • گل طبیعی رو درسته خشک میشه، اما بوش توی یادت و ذهنت می مونه و یه شب خاطره انگیز برات می سازه.
  • گل طبیعی بگیر عزیزم چون یه شبه و بوش مهمه و باهاش عکس و فیلم می گیری و یه خاطره خوب می مونه
  • من به عنوان عروس، شب عروسی که گل مصنوعی گرفتم و فیلمبردار گفت گل رو بو کن احساس حماقت بهم دست داد!
  • من دسته گل مصنوعی رو به گل طبیعی ترجیح میدم

دسته گل من برای بله برون

نوشته بالا نتیجه مدتها بررسی و جستجو در اینترنت بود که می خواستم یک دسته گل برای نامزد جان که صد البته عروس خانوم آینده خانه ما خواهند شد ببرم.

عروس خانم که گل رز قرمز و گل رز زرد دوست داشتند به من گفتند دسته گل طبیعی دوست دارم و من به ایشون گفتم خب صد البته بدیهیه که هر چی نظر شما باشه من اون رو دوست دارم انجام بدم، اما اجازه بده من یه تحقیقی کردم و نظرم رو بگم و باز هر چی نظر شما باشه و نظرم رو اینطور گفتم که توی “برنامه خندوانه” “رامبد جوان” یه کارشناس اومده بود و می گفت همه ما می دونیم که خندیدن چقدر برای سلامتی بدن و مغز مفید هست، اما نکته مهمش اینه که کارشناسا پژوهش چند ساله ای انجام دادند و فهمیدن که مغز تفاوت بین خنده مصنوعی و الکی رو با خنده واقعی نمی فهمه و حتی پس از خندین الکی هم همون هورمون های شادی آفرین رو ترشح می کنه و باعث شادی و سلامتی انسان میشه!

خب اینو تا اینجا داشته باشید و بریم سر یه موضوعی که مدتها قبل تر از اینکه این موضوع رو در برنامه خندوانه بدونم ذهن منو به خودش درگیر کرد…

دلاریس خواهر زاده من به دنیا اومد و خونواده ما در نهایت یه دسته گل زیبا اما یه دسته گل مصنوعی از تهرانسر خریدند و برای فسقلی تازه به دنیا اومده بردن بیمارستان و بعد گذاشتند توی اتاق کودک. دسته گلی که همونطور که مشاهده می کنید با گل های آبی زیبا هست . هر کسی یه سلیقه ای داره اما من عاشق این رنگ هستم.

دسته گل طبیعی یا گل مصنوعی؟ راهنمای خرید گل دسته گل عروس – دسته گل بله برون و دسته گل نامزدی – نظر مغازه گلفروشی
دسته گل طبیعی یا گل مصنوعی؟ راهنمای خرید گل دسته گل عروس – دسته گل بله برون و دسته گل نامزدی – نظر مغازه گلفروشی

شاید باور نکنید هر بار که به اتاق دلاریس می رفتم برام دقیقا هیچ تفاوتی با یک گل طبیعی نداشت و همون لذت بسیار زیاد رو از دیدنش بدست می آوردم و میارم و همون زمان بود که توی ذهنم گفتم واقعا چرا دسته گل مصنوعی نمی خریم ما آدما؟

و بعدها که برنامه خندوانه رامبد جوان رو دیدم به باور رسیدم که دسته گل مصنوعی بهتر از دسته گل طبیعی هست!

اما در نهایت این نظر من بود و با عروس خانوم در میان گذاشتم و اون قانع شد. عروس خانومی که مثل من تهران زندگی می کنه اما اصالتا اهل استان سرسبز گیلان – رشت – روستای زیبای حاجی بکنده در زیباکنار هست و با توافق خانواده ها قرار شد که مراسم بله برون در این روستای ساحلی زیباکنار برگزار بشه.

خب خرید دسته گل مصنوعی یقینا بهتر بود، چون مسیر تهران شمال بسیار دور هست و زیاد طول می کشه. مگه ندیدید اتوبان تهران شمال رو چقدر پول گرفتند و چند دهه طول کشید و هنوز هم ساخته نشده!

و در نهایت عروس خانوم هم قانع شد اما گفت گل رو ببینم و گفتم خب لطفا برو رشت یه دسته گل ببین و آدرس گلفروشی رو بده ما سر راهمون از تهران به رشت میاییم و بریم سفارش بدیم. و رفت اما چیزی پیدا نکرد و فقط آدرس چند تا گلفروشی رو داد.

و در نهایت با اینکه من به این نتیجه رسیده بودم که دسته گل مصنوعی بهتر از دسته گل طبیعی هست…

اما چون عرس خانوم نظر قطعی برای دسته گل نداد خب ینی اینکه من یه موقعیت خوب برای سورپرایز کردن ایشون دارم. آخه من باور داشتم همه چیز هم که نباید شسته رفته باشه. اگه عروس خانوم دسته گل ش رو هم بدونه که دیگه دیگه زندگی چه هیجانی می تونه داشته باشه واقعا؟

به این خاطر در نهایت چون نامزد جان ما گل طبیعی دوست داشت و اونم گل رز قرمز از چند روز قبلش بهترین گل فروشی رشت رو که در گلسار – بلوار دیلمان بود انتخاب کردم و رفتم و این دسته گل رو سفارش دادم و رفتیم خونه عروس خانوم

دسته گل طبیعی یا گل مصنوعی؟ راهنمای خرید گل دسته گل عروس - دسته گل بله برون و دسته گل نامزدی - نظر مغازه گلفروشی
دسته گل طبیعی یا گل مصنوعی؟ راهنمای خرید گل دسته گل عروس – دسته گل بله برون و دسته گل نامزدی – نظر مغازه گلفروشی

امیدوارم همه دختر و پسرهای اول غرب تهران – بعد گیلان و بعد کل ایران و در نهایت کل جهان شاد و خوشبخت باشند….

آینده مغازه های گلفروشی که گل طبیعی می فروشند!؟

وقتی ماشین اومد، اسب و درشکه جمع شد، وقت صنعت اومد صنایع دستی جمع شد، وقتی اسنپ و تپسی اومد، خیلی از آژانس های تاکسی تلفنی ها جمع کردند و وقتی دیوار و اینستاگرام اومد بسیاری از املاک یا جمع کردند یا خودشون از دیوار استفاده می کنند و در سایت دیوار آگهی میدن و وقتی هوش مصنوعی که پایتون (یادگیری ماشین) کمی پیشرفت کنه قطعا شغل پزشکی و پزشک و جراح و جراحی یا جمع میشه یا در نهایت اپراتور ماشین هوش مصنوعی و دستگاه جراحی خواهند بود که دقیق تر و بدون لرزش دست جراحی های حساس قلب و مغز انجام خواهد داد ، همونطور که الان راننده ها اپراتور هوش مصنوعی اسنپ و تپسی هستند!

و الان به این فکر می کنم گلفروشی های طبیعی آیا در آینده وجود خواهند داشت؟ شاید تا چند سال آینده گلهای مصنوعی هم بودار بشند و نیازی به گل طبیعی نباشه به قصد توجیه اینکه آب که یه منبع کمیاب هست ….

نظر شما؟ دسته گل طبیعی یا دسته گل مصنوعی؟

با توجه به متن بالا شما اگه یه دختر خانم زیبا هستید که در شرف نامزدی و ازدواج هستید، یا اگه خاطره ای از مراسم ازدواج خواهر یا دوستان نزدیکتون دارید و انتخاب دسته گل عروس دارید ، یا اگه مغازه گلفروشی دارید قطعا انتخاب خیلی از عروس خانم ها رو دیدید. پس لطفا نظرتون رو به اشتراک بگذارید تا افرادی که در جستجو هستند رو کمک کنید تا انتخاب بهتری داشته باشند و از بهترین شب زندگیشون یک شب خاطره انگیز قشنگ داشته باشند و شما هم نقش پررنگی در خاطره انگیز کردن این شب داشته باشید.

از فرم پایین این صفحه یا از این پست اینستاگرام نظرتون رو به اشتراک بگذارید.

سپاسگزارم

مرتبط با موضوع:

راهنمای خرید لوازم خانگی

راهنمای خرید لوازم خانگی از یخچال ایرانی – تلویزیون ایرانی – فرش – موبایل برای زندگی و جهیزیه عروس خانم . با کلیک روی متن بالا

راهنمای انتخاب بهترین هدیه و کادو

مدیر سایت سایت اصناف غرب تهران

www.Y22.ir

‫4/5 ‫(1 نظر)

www.Y22.ir

درج تبلیغات کلیه مشاغل پزشکی | حمل و نقل | تفریح-گردش-ورزش | غذا و نوشیدنی | صنعت و تجارت | علمی-فرهنگی-هنری | پوشاک و مد | آرایشی و بهداشتی در بانک اصناف تهران از منطقه یک تا منطقه 22 تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا