بهترین مسیریاب خودرو برای اندروید

بهترین مسیریاب خودرو برای اندروید و آیفون – مسیریاب سخنگوی فارسی برای سفر – گوگل مپ – Waze ویز – نشان و بلد کدام مسیریاب آنلاین بهتر است؟

حتما همه شما با انواع مسیریاب های آنلاین و اینترنتی آشنایی دارید و دست کم یکی دوتاش رو روی گوشی اندروید یا آیفونتون نصب دارید، اما گاهی که مسیریابی دچار اشتباه میشه و یا دسترسی به اینترنت قطع میشه با خودتون می پرسید بهترین مسیریاب خودرو چی هست؟ امروز می خواهیم بهترین مسیریاب انلاین و در واقع بهترین اپلیکیشن مسیریاب خودرو داخلی و خارجی موبایل رو مرور کنیم.

اینروزها تهران مثل طهران قدیم نیست و خیلی خیلی بزرگ شده و حتی دیگه نمیشه بهش گفت شهر تهران، بلکه میگن کلانشهر تهران و اگه یه مسیریاب خوب با اینترنت پرسرعت نداشته باشی ممکنه توی این کلانشهر گم بشی!

البته بماند که قدیما توی همین طهرون که حتی موبایل و تلفن ثابت هم نبود طهرونیا بلند میشدن پای پیاده یا با اتوبوس مهمونی و عید دیدنی میرفتن و اگه صاحب خونه نبود، روی کاغذ می نوشتن “آمدیم، نبودید، عیدتان مبارک، محمدی”

می دونم شاید باورتون نشه، اما این رویداد خیلی زیاد در همین طهرون خودمون پیش میومد.

اما امروز توی تهران انقدر زندگی باسرعت شده که دیگه از این خبرا نیست و کافیه توی یه بزرگراه یه خروجی رو داخل نشی! و دیگه شاید باید پاسپورت داشته باشی تا از بزرگراه کشور دیگه بتونی برگردی به مسیر قبلی و به راهت ادامه بدی!

پس داشتن یه مسیریاب خوب نیاز زندگی امروزه!

اما واقعا یه مسیریاب خوب چیه؟ چه ویژگیهاییی داره؟ مسیریاب ایرانی بهتره یا مسیریاب خارجی؟

ما ایرانی ها مسیریاب های زیادی استفاده می کنیم که چند تا از این مسیریاب های خودروی آنلاین رو خدمتون عرض می کنم

گوگل مپ یا همون Google Map – ویز Waze مسیریاب آنلاین خارجی هستند و مسیریاب نشان و مسیریاب بلد جزء مسیریاب های اینترنتی ایرانی و داخلی هستند.

و پس از اطلاعات بالا میریم سراغ بهترین مسیریاب انلاین

بهترین مسیریاب آنلاین برای موبایل

بهترین مسیریاب خودرو برای اندروید و آیفون - مسیریاب سخنگوی فارسی برای سفر - گوگل مپ - Waze ویز - نشان و بلد کدام مسیریاب آنلاین بهتر است؟
بهترین نقشه و مسیریاب داخلی و خارجی

در گام اول پیشنهاد می کنم که همیشه از دو اپلیکیشن مسیریابی در گوشیتون استفاده کنید که اگه هر کدوم به دلیلی به مشکل برخورد دومی رو داشته باشید. و پیشنهاد من اینه یک نمونه از بهترین مسیریاب خارجی و یک نمونه از بهترین مسیریاب داخلی انتخاب نخست شما باشه.

بهترین مسیریاب خارجی

خب طبیعی هست که بی بروبرگرد گوگل مپ بهترین مسیریاب خارجی هست که البته اگه از خارج تحریم نشیم و از داخل فیلتر این می تونه گزینه اول ما برای بهترین مسیریاب خودرو به عنوان اپ مسیریاب خارجی باشه. اگرچه Waze هست اما چون تو ایران فیلتر هست و فیلترشکن ها هم کند هستند و هم خود اینترنت به سختی در جاده ها در دسترس هست من پیشنهادم همون گوگل مپ هست.

بهترین مسیریاب داخلی

اما داشتن یه مسیریاب داخلی رو حتما پیشنهاد می کنم. چون به قول معروف ایرانیزه هستند و بهتر با کوچه پس کوچه های طهرون و مخصوصا شهرهای ایران و تغییرات خیابون و کوچه، پس کوچه ها آشنایی دارند. اما به راستی بهترین مسیریاب ایرانی کدوم هست؟ بلد یا نشان؟

اجازه بدید با زبون آمار صحبت کنیم!

دانلود نشان و بلد از گوگل پلی – کافه بازار

تعداد دانلود و مهم تر از اون میزان رتبه مسیریاب فارسی نشان و بلد ابزار خوبی می تونه برای ما باشه تا یک انتخاب خوب داشته باشیم و در این راه وقتی وارد صفحه مسیریاب بلد و همچنین نقشه و مسیریاب نشان در گوگل پلی Google Play بشیم مشاهده می کنیم که مسیریاب نشان بیش از 10 میلیون دانلود و همچنین رتبه 4.5 از 5 ستاره رو داشته، اما مسیریاب بلد بیش از 5 میلیون دانلود و رتبه 4.1 ستاره از 5 ستاره در Google Play.

نشان در Google Play | بلد در Google Play

اما در نهایت این سیاست کاری و نوع کاربرد هست که بهترین مسیریاب رو قابل انتخاب می کنه. برای نمونه سایت دیوار Divar.ir بزرگترین سایت نیازمندیهای ایران از سایت مسیریاب و نقشه بلد در سایت و اپلیکیشن دیوار استفاده میکنه!

سخن پایانی

لطفا توجه داشته باشید که گاهی اوقات کندی اینترنت دلیل عدم کارکرد مسیریاب ها هست نه مشکل خود مسیریاب انلاین. برای نمونه من همین دیروز ینی 9 آبان 1401 در خیابان ظهیرالاسلام در پایین میدون بهارستان منطقه 12 طهران رفتم که مرکز چاپ و تبلیغات هست و اینترنت موبایلم قطع بود و من نتونستم از مسیریاب نشان برای پیدا کردن چاپخونه ای که توی خیابون ظهیرالاسلام بود استفاده کنم و در نهایت با پرس و جو از کاسبای محل مسیرم رو پیدا کردم!

شما از کدام مسیریاب انلاین استفاده می کنید و تجربیات شما درباره مسیریاب خودرو چی هست؟

بانک اطلاعات اصناف و راهنمای گردشگری طهران

www.Y22.ir

‫4/5 ‫(2 نظر)
خروج از نسخه موبایل