مهارت های زندگی

راهنمای خرید بهترین مدل یخچال فریزر ایرانی- دوقلو – ساید

راهنمای گردشگری تهران

راهنمای خرید بهترین یخچال فریزر ایرانی – یخچال دوقلو – یخچال سایدبای ساید – بهترین یخچال فریزر خارجی از هیمالیا تا کلور

یخچال فریزر یکی از نیازهای اساسی خانواده ایرانی است. خانوار ایرانی که البته از سر اجبار باید انتخاب ایرانی داشته باشد و خرید یخچال فریزر خارجی ریسک های زیادی دارد. اول اینکه بدلیل کاهش ارزش پول ایران تفاوت قیمت یک یخچال فریزر خوب خارجی بسیار زیاد بوده و با بودجه خانواده های ایرانی همخوانی ندارد . دوم اینکه بدلیل نبود گارانتی و نمایندگی معتبر شرکتهای خارجی احتمال خرید یخچال فریزر تقلبی بسیار بالا می باشد!

از این رو باید دنبال یک یخچال فریزر ایرانی خوب باشیم . پس در این نوشتار به بررسی کارخانه های یخچال سازی ایرانی می پردازیم و چند شرکت قدیمی را بصورت مشروح بررسی خواهیم کرد.

نکته مهم اینکه این نوشتار تنها نتیجه بررسی های من بوده و حتما احتمال خطا وجود دارد. پس لطفا شما با دید خودتان هم بررسی های نهایی را انجام دهید. برای مثال من به یکی از این مجموعه های فروشگاهی لوازم خانگی رفتم و یک یخچال ایرانی را دیدم که نام یکی از حروف انگلیسی برند شرکت افتاده بود و زده شدم و با خودم گفتم شرکتی که برند و نام شرکتش که در واقع اعتبار این شرکت است برایش آنقدر مهم نیست که دست کم به فکر محکم بودن جای برند نیست چطور می شود به کیفیت قطعات این برند اعتماد کرد؟

انواع برند یخچال فریزر ایرانی

در حال حاضر شرکت های مختلفی تولیدکننده یخچال فریز ایرانی بودند و هستند که یخچال فریزر آزمایش – یخچال فریزر ارج دو برند بسیار قدیمی و معتبر ایرانی بودند که البته در حال حاضر نه از خودشان و نه از کیفیتشان نشانی باقی مانده، اما سایر برندهای یخچال ایرانی هیمالیا- یخچال فریزر پارس – برفاب – اسنوا- یخچال فریزر پاکشوما – سام (سامسونگ) – جی پلاس (ال جی) – یخچال فریزر امرسان – یخچال فریزر کلور (ایرانیان شرق) – یخچال فریزر الکترواستیل – یخساران – یخچال دیپوینت در ایران به تولید و مونتاژ یخچال مشغول هستند.

و سایر برندهای یخچال از جمله یخچال دوو

انتخاب اولیه – نوع یخچال – تکی – دوقلو یا ساید

پیش از انتخاب برند یخچال و رنگ یخچال باید ببینید کدام مدل یخچال را دوست دارید. بطور کلی سه مدل مختلف یخچال داریم که عبارتند از یخچال فریزیر تکی – بالا پایین – یخچال ساید بای ساید و یخچال دوقلو در بازار وجود دارند.

یخچال تکی به دو صورت فریزر بالا و یا فریزر پایین وجود دارد که به نسبت تعداد خانوار شما در انواع گنجایش در بازار وجود دارد که به اصطلاح فوت گفته می شود. اگر بطور کلی شما به یخچال فریز تکی علاقه دارید اکنون باید به دنبال شرکتی معتبر باشید که یخچال فریزر تکی تولید کند که رتبه انرژی بالا و گارنتی معتبر داشته باشد و هر چه تعداد پلاس (مثبت) جلوی A بیشتر باشد به معنی این هست که آن یخچال فریزر دارای مصرف انرژی و برق کمتری بوده و مهم تر از آن دارای فناوری برتری در تولید یخچال می باشد.

یخچال فریزر دوقلو یا ساید بای ساید؟

مدتی است که در ایران تب یخچال ساید بای ساید بالا رفته، اما وقتی که زمان تحویل، نصب، استفاده و خدای نکرده تعمیر یخچال ساید بای ساید می رسد خریدار یخچال ساید بای ساید تازه متوجه می شود که چه اشتباهی کرده است و می گوید ای کاش یخچال دوقلو می خریدم که اینروزها عجیب شبیه یخچال های ساید هستند!

چرا باید یخچال ساید باید ساید نخریم؟!

در اینجا من همه دلایلی که باعث می شود تا قانع شوید و یک یخچال ساید بای ساید نخرید را ذکر می کنم و دیگر انتخاب با خود شماست!

حجم کم یخچال ساید بای ساید

در هنگام خرید یخچال ساید باید ساید احتمالا نگاه عروس به کور کردن چشم فلان و بهمان است و یا محو زیبائی ساید بای ساید می شود اما نمی داند که در این گرانی لوازم خانگی و حقوق ریالی آقای داماد و زندگی دلاری و مرد خانواده که کرک و پرش را ریخته اند باید یک عمر با آن ساید زندگی کند و نه تنها با مرد خانواده، بلکه احتمالا با کلیه لوازم خانگی منزل عقد دائم خواهد بست!

فردا روز که سر زندگی میرود و یک سس مایونر در ساید می گذارد و می بیند ساید دیگر جا ندارد تازه متوجه می شود که فوت یخچال چقدر در زندگی و میهمانی ها مهم است و غافل از آن بود که زیبائی به گرمایی بند است!

هزینه حمل و نقل یخچال ساید

پیش از خرید یک یخچال ساید کافی است از اتوبارها که وظیفه حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل را به عهده دارند بپرسید که برای حمل یک ساید و یخچال دوقلو برای هر طبقه چقدر می گیرید!

یک چیز یغور به هم چسبیده را هر طبقه باید به دوش بکشند و وای به حال طفلی کارگران و شما که اگر مستاجر باشید و در این گرانی سالانه اجاره بها مجبور باشید هر سال اسباب کشی کنید و مدیر ساختمان هم روز اسباب کشی شما آسانسور را خاموش می کند!

تعمیر و حمل و نقل یخچال ساید

این بخش را فقط در یک جمله خلاصه می کنم و تصور کنید یخچال ساید شما خراب شود، اما فریزر شما سالم باشد و یا برعکس و نیاز باشد که ساید شما به مرکز تعمیر ساید بای ساید برود!

برند و تولیدکننده یخچال فریزر ایرانی

در گام بعدی یک تعمیرکار یخچال فریزر بهترین کسی است که می تواند به شما درباره کیفیت یخچال فریزر نظر دهد، زیرا یک تعمیرکار یخچال فریزر کارش تعمیر انواع یخچال فریزرها هست و آماری ذهنی در پیش خود دارد و می داند که کدام یخچال فریزر از کدام شرکت یخچال سازی بیشترین تعمیر و بازگشتی را دارد.

البته به عنوان شوخی یادتان باشد که از تعمیرکار یخچال فریزر آشنا کمک بگیرید، زیرا شاید یک تعمیرکار یخچال از خدایش باشد که یخچال فریزری را معرفی کند که زود به زود خراب می شود!

رتبه انرژی یخچال فریزر +++A

در این گرانی برق ایران که البته باید عرض کنم این گرانی که اکنون می بینید هنوز یک شوخی است. زیرا یارانه برق در ایران هنوز بطور کلی قطع نشده است! پس بسیار مهم است که برای خرید یک محصول مانند یخچال فریزر که بصورت 24 ساعته کار می کنند میزان مصرف انرژی برق را مد نظر داشته باشید!

گارانتی یخچال فریزر ایرانی

نکته مهم در خرید یخچال فریزر ایرانی اینکه بعضی شرکتها گارانتی طولانی مدت تری نسبت به سایر شرکت ها دارند. اما نکته بسیار مهم در گارانتی یخچال ایرانی اینکه چنانچه قصد خرید یخچال جهیزیه دارید و می خواهید یخچال را چند ماه بعد باز کنید، اول کاملا مطمئن باشید که یخچال را از جای معتبر خریداری می کنید و یخچال شما نو و اورجینال است و سپس اینکه تا زمانی که قصد استفاده از یخچال را ندارید به هیچ عنوان کارتن یخچال را خودتان باز نکنید زیرا گارانتی یخچال از زمان باز کردن کارتن آن توسط خود نصاب است که از طرف کارخانه و شرکت می آید!

یخچال فریزر هیمالیا

شرکت لوازم خانگی هیمالیا بیش از نیم قرن سابقه فعالیت در ایران دارد و این سابقه ما را کمی به فکر فرو می برد که در مورد این برند کمی بیشتر تامل داشته باشیم و صد البته سابقه به معنی بهترین بودن نیست، مخصوصا اینکه دنیای فناوری همه چیز مخصوصا لوازم دیجیتال و لوازم خانگی را دگرگون کرد و همگام بودن برندهای قدیمی الویت اصلی و مهم ماندن در بازار رقابت این برندها می باشد.

یخچال تکی هیمالیا – ساید هیمالیا – دوقلو هیمالیا؟

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی

یخچال تکی های هیمالیا همگی دارای رتبه انرژی بسیار عالی می باشد و اگر می خواهید یک یخچال فریزر تکی خرید کنید پیشنهاد می کنم که یخچال فریزرهای هیمالیا را در بررسی های ویژه خود قرار دهید، درباره یخچال ساید بای ساید بطور کلی چون نظر من منفی است و پیشنهادی چه درباره یخچال سایدهای هیمالیا و چه برندهای دیگر ندارم و دلیلش را در بالاتر گفته ام!

یخچال دوقلوی داخل کابینتی – نصب داخل کابینت با طراحی دلخواه

 یخچال فریزر دوقلو کابینتی هیمالیا - راهنمای خرید یخچال فریزر ایرانی www.Y22.ir
یخچال فریزر دوقلو کابینتی هیمالیا – راهنمای خرید یخچال فریزر ایرانی www.Y22.ir

یخچال فریزر داخل کابینتی یکی از محصولات جدید شرکت هیمالیا می باشد که یخچال فریزر دوقلوی شما داخل کابینت آشپزخانه شما قرار می گیرد. در حال حاضر ینی تاریخ سه شنبه 22 آذر 1401 قیمت یخچال فریزر دوقلو کابینتی هیمالیا در سایت این شرکت 42.500.000 تومان می باشد.

اما درباره یخچال دوقلوی هیمالیا متاسفانه این شرکت نمره خوبی در زمینه رتبه انرژی یخچال دوقلو نمی گیرد و رتبه انرژی B دارند و به دلیل گرانی برق در ایرانی شاید انتخاب های بهتری برای خرید یخچال دوقلو وجود داشته باشد.

در بررسی که در وب سایت شرکت لوازم خانگی هیمالیا به نشانی himalia.ir داشتم متاسفانه دست کم در بخش یخچال فریزر دوقلو درباره این بخش بسیار مهم ینی رتبه انرژی یخچال دوقولوهای هیمالیا که رتبه B هستند چیزی نوشته نشده که یک نقص در اطلاع رسانی به مشتری می باشد و به این شرکت معتبر ایرانی پیشنهاد می کنیم که اطلاعات این بخش از سایت خود را کامل تر کند.

انتخاب من یخچال دوقلوی کلور

راهنمای انتخاب یخچال فریزر ایرانی - یخچال دوقلو یا یخچال فریزر ساید بای ساید - کلور www.Y22.ir
راهنمای انتخاب یخچال فریزر ایرانی – یخچال دوقلو یا یخچال فریزر ساید بای ساید – کلور www.Y22.ir

و اما در نهایت انتخاب من یخچال فریزر دوقلوی کلور مدل روسو پلاس رنگ استیل بود که البته یخچال دوقلوی گلوری پلاس هم دقیقا همین امکانات و ویژگی ها را داشت اما از نظر ظاهری و درب تفاوت کمی با یخچال روسوپلاس داشت که طبیعی است که هرکس سلیقه ای دارد و سلیقه همسر من از بین گلوری پلاس و روسوپلاس مدل دوم بود.

یکی از ملاک های انتخاب من صحبت با تعمیرکار یخچال بود که عنوان داشت من به شخصه تا به حال یخچال کلور را تعمیر نکرده ام و این شرکت با قدرت و استفاده از فناوری روز جلو آمده و مثل برخی شرکتها نیست که با آزمون و خطا و همراه با ایرادات کلی در محصولات شروع به کار کند!

امکانات یخچال کلور – روسوپلاس

یخچال فریزر دو قلو روسو پلاس

 • مصرف انرژی +A
 • کمپرسور کم مصرف اینورتر با گاز R600  (سازگار با محیط زیست)
 • سیستم عیب یابی هوشمند
 • مجهز به بوگیر نانو
 • موتور فن BLDC کره ای
 • سیستم کندانسور مخفی
 • ورق خود رنگ کره ای(درب و کابین)
 • مجهز به سیستم تصفیه آب خانگی
 • آبسرد کن اتومات
 • مجهز به هوم بار (دسترسی آسانتر به طبقه داخل درب)
 • یخساز اتومات
 • کلاس آب و هوایی گرمسیری
 • وان با خاصیت آنتی باکتریال
 • صفحه نمایشگر لمسی

محصولات شرکت هیمالیا 30 ماه (2 سال و 6 ماه) گارانتی دارند.

یخچال ایرانی کم صدا

صدای یخچال یکی از مهم ترین چیزهایی است که ممکن است باعث آزار و اذیت خانم و آقای خانواده شود. حساسیت به صدا در افراد مختلف متفاوت است و صدالبته مدتی که از زمان مهمان جدید بگذرد به صدا عادت می کنید.

اما واقعیت تلخ درباره تمام یخچال های ایرانی اینکه کلیه موتورهای یخچال های ایرانی از نوع چینی می باشد! و البته تنها پیشنهاد تخصصی که در این زمینه می توانم داشته باشم اینکه دنبال یخچالی باشید که موتور اینورتر داشته باشد.

یخچال بدون برفک – نوفراست Nofrost

بطور کلی یک یخچال یا نوفراست و بدون برفک است و یا دی فراست یا همان با برفک! و دقت داشته باشید که مدل یخچالی را انتخاب کرده اید که با برفک می باشد به این معنی است که مدل و فناوری آن یخچال قدیمی بوده و از سیستم برفک زدایی استفاده نمی کند.

تجربه خرید یخچال فریزر خارجی و ایرانی

آیا شما تجربه خرید یخچال فریزر خارجی و ایرانی دارید؟ آیا از فروشگاه های بانه خرید داشته اید؟ میزان رضایت شما چقدر بوده است و چقدر یخچال خارجی ارجینال خرید داشته اید؟

لطفا تجربه خرید یخچال خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا دیگران هم برای یک انتخاب درست از آن استفاده کنند.

خرید یخچال فریزر از دیجی کالا

خرید یخچال فریزر از دیجی کالا به عنوان یک خرید اطمینان بخش می تواند یک انتخاب خوب باشد اگر درست دقت کنید. به بیان دیگر حتما دقت داشته باشید که فروشنده یخچال خود دیجی کالا باشد. و نکته مهم اینکه اگر فروشنده شما دیجی کالا باشد یخچال تا طبقه سوم بصورت رایگان تا درب منزل حمل خواهد شد! و همچنین تا هفت روز امکان مرجوعی یخچال به دیجی کالا را دارید

راهنمای خرید لوازم خانگی

اگر در جستجوی راهنمای خرید سایر لوازم خانگی مثل فرش – تلویزیون – گوشی موبایل – کابینت آشپزخانه هستید پیشنهاد می کنم روی متن بالا کلیک کنید

مدت زمان گارانتی یخچال فریزر ایرانی

گارانتی یخچال فریزر هیمالیا: 30 ماه – یخچال فریزر دیپوینت : 30 ماه –

گارانتی 60 ماهه سام سرویس ( 60 ماه کمپرسور یخچال فریزر و 18 ماه سایر قطعات )

گارانتی یخچال کلور: گارانتی 30 ماهه ایران شرق

شماره تفن خدمات پس از فروش یخچال فریزر

شماره تلفن خدمات پس از فروش یخچال فریزر کلور 43300-051

شماره تلفن خدمات پس از فروش یخچال فریزر هیمالیا (026) 43214000

شماره تلفن خدمات پس از فروش یخچال فریزر دیپوینت 1687

درباره لوازم خانگی کلور

شرکت صنایع کلور با هدف تولید انواع لوازم خانگی در حد رقابت جهانی در سال 1392 در شهرک صنعتی خیام شهرستان نیشابور قدم به عرضه تولید نهاد و با ساخت سالن های وسیع در زمینی به مساحت 36000 متر مربع و 14000 متر زیر بنا کار خود را شروع کرده و در سال 94 یخچال فریزر خود را به تولید انبوه رسانید.

اگر در گوگل کلیدواژه “یخچال کلور” را جستجو کنید می بینید که مردم پرسش های زیادی درباره این یخچال جدید ایرانی دارند و این پرسش های بصورت ذیل در انتهای گوگل بصورت کلیدواژه مشخص شده

سایت یخچال کلور | مشکلات یخچال کلور – یخچال کلور ساخت کجاست | مزایا و معایب یخچال کلور | معایب یخچال کلور | لیست قیمت یخچال کلور – صدای یخچال کلور

بانک اطلاعات اصناف و راهنمای گردشگری طهران

www.Y22.ir

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Y22.ir

درج تبلیغات کلیه مشاغل پزشکی | حمل و نقل | تفریح-گردش-ورزش | غذا و نوشیدنی | صنعت و تجارت | علمی-فرهنگی-هنری | پوشاک و مد | آرایشی و بهداشتی در بانک اصناف تهران از منطقه یک تا منطقه 22 تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا