درباره بیمه ایران – اولین – بزرگترین و قدیمی ترین شرکت بیمه ایران

اطلاعات کامل درباره بیمه ایران – اولین، بزرگترین و قدیمی ترین شرکت بیمه ایران – شرکت بیمه دولتی

بیمه ایران و دو روی یک سکه!

هیچ چیز بدتر از این نیست وقتی که برات حادثه تلخی رخ میده و متوجه میشی اگه بیمه داشتی خسارت مالی نمی دیدی…

و روی دیگر داستان وقتی زندگی شیرین میشه که حادثه تلخی پیش میاد، اما مطمئن میشی که یک شرکت بیمه مطمئن بدون ادا و اطوار و پیچوندن خسارت رو طبق تعهد با کیفیت و با کمال احترام پرداخت می کنه.

انواع بیمه در شرکت بیمه ایران

بیمه اشخاص، بیمه اموال، بیمه مسئولیت، بیمه خاص، بیمه مهندسی و انرژی

سایت شرکت بیمه ایران و سایت بیمه من

وب سایت اینترنتی شرکت بیمه ایران به آدرس ذیل می باشد

www.iraninsurance.ir

بیمه من – شعبه الکترونیکی شرکت بیمه ایران

همچنین وبگاه اینترنتی بیمه من به نشانی my.iraninsurance.ir شعبه اینترنتی شرکت بیمه ایران می باشد. بیمه من همچنین نرم افزار و اپلیکیشن نیز دارد که برای خرید بیمه نامه های ” بیمه زندگی مان – بیمه بدنه اتومبیل – بیمه شخص ثالث – بیمه حوادث انفرادی – بیمه مسئولیت پزشکان – بیمه خانواده – بیمه مسئولیت پیراپزشکان – بیمه طرح حامی آتش سوزی و بیمه مسئولیت آسانسور در گوشی موبایل خود می توانید نصب کنید.

البته در حال حاضر امکان تمدید بیمه نامه ثالث برای موتورسیکلت وجود نداشته و بیمه گزار برای تمدید بیمه باید به نمایندگان بیمه ایران در سراسر کشور مراجعه فرمایید.

آدرس دفتر مرکزی بیمه ایران

نشانی شرکت بیمه ایران در تهران، خیابان شیرازی جنوبی، خیابان برزیل غربی، پلاک ۵۱، برج مرکزی بیمه ایران قرار دارد.

بیمه بدنه اقساط و بیمه شخص ثالث اقساط برای بازنشستگان

شعبه بیمه ایران در محل کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تهران امکان پرداخت اقساطی بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث را فراهم کرده. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا روی متن لینک دار بالا کلیک کنید.

بهترین شرکت برای بیمه تکمیلی

شرکت های زیادی در زمینه صدور بیمه تکمیلی فعالیت دارند، اما واقعیت اینست که خدمت بیمه تکمیلی از بیمه ایران بهترین و بالاترین پوشش را نسبت به سایر بیمه های تکمیلی ارائه میدهد، اما نکته ای که در این زمینه وجود دارد اینکه برای ثبت نام بیمه تکمیلی در شرکت بیمه ایران امکان ثبت نام انفرادی وجود نداشته و باید ثبت نام گروهی صورت گیرد.

استعلام سابقه بیمه تامین اجتماعی

اینکه حواست باشه کافرما بیمه ات رو واریز می کنه خیلی مهمه و مهم تر اینکه بدونی خودت و توی خونه و حتی با یه گوشی قدیمی می تونی سابقه بیمه ات رو استعلام کنی. برای اطلاعات کامل روی متن بالا کلیک کن.

درباره لوگوی شرکت بیمه ایران

لوگو یکی از مهم ترین بخش های موفقیت، اعتماد سازی و آرامش دهی و ایجاد مشتری وفادار هستش. به این خاطر هست که شرکتها از همون ابتدا باید دورنمای فعالیت های شرکت و همچنین سرعت رشد فناوری و تحولات جهانی رو تا حد ممکن مد نظر داشته باشند و سپس اقدام به طراحی لوگو و آرم برای شرکت کنند.

و گویا شرکت بیمه ایران همه این ها رو از روز صفر در نظر داشت که چنین لوگوی زیبائی طراحی کرده.

با اینکه پرسپولیسی هستم، اما آسمانی که یه رنگ آبی خیلی زیبا و آرامش بخشی داره.

و خورشیدی که از پس کوه دماوند طلوع می کنه و نوید یک روز خوب و پر از آرامش رو هدیه میده.

برند بیمه ایران یکی از 100 برند برتر در صنعت ایران انتخاب شده است.

ملی شدن صنعت بیمه – آبان 1314

ملی شدن صنعت بیمه در ایران با شرکت بیمه ایران شروع شد، نکته جالب اینکه پیش از بیمه ایران همه شرکت های بیمه در ایران، شرکت های بیمه خارجی بودند که بازار بیمه ایران بطور کلی در اختیار ایشان بود، اما با برنامه ریزی و فرهنگ سازی و تبلیغات و پشتیبانی درست در همان سال اول تاسیس شرکت بیمه ایران (14 آبان 1314) توانست ۶۲٪ سهم بازار بیمه ایران را در اختیار بگیرد!

خرید اقساطی بیمه – پرداخت خسارت آنلاین

در شرکت بیمه ایران و با شرایط مشخص شده امکان پرداخت اینترنتی اقساط حق بیمه برای انواع بیمه و همچنین پرداخت خسارت آنلاین وجود دارد.

بیمارستان های طرف قرارداد با شرکت بیمه ایران در تهران

بیمارستان جم – بیمارستان بهارلو – بیمارستان آفتاب – بیمارستان آرمان – بیمارستان آراد – بیمارستان نیکان غرب – بیمارستان سلامت فردا – بیمارستان انصاری – بیمارستان دل آرام صرف قرارداد با شرکت بیمه ایران هستند.

درمانگاه دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه ایران

درمانگاه های دندانپزشکی در تهران که با شرکت بیمه ایران طرف قرارداد هستند به شرح ذیل می باشند:

شعبه بیمه ایران – نمایندگی بیمه ایران

بیمه ایران به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای ایران هم اکنون دارای 205 شعبه بیمه و 3770 نمایندگی بیمه در سراسر ایران و 12 شعبه و نمایندگی بیمه در خارج از کشور می باشد که از این لحاظ بزرگترین شرکت بیمه ایران می باشد، اما امروزه سایتهای اینترنتی همچون ازکی داتکام و بیمه داتکام اقدام به فروش اینترنتی انواع بیمه می کنند که کار توسعه و خرید بیمه را آسانتر از پیش کرده است.

مالک شرکت بیمه ایران چه کسی است؟

شرکت بیمه ایران یک شرکت بیمه دولتی است که در مالکیت دولت ایران است، اما بنیانگذار بیمه ایران آقای الکساندر آقایان بود.

شرکت های تابعه بیمه ایران

بیمه ایران معین؛ توسعه کسب و کار صبا

چرا بیمه ایران بهترین انتخاب است؟

شرکت بیمه ایران بالاترین سهم را در بازار بیمه ایران و پوشش بیمه ای ایرانیان در انواع بیمه ها دارد، اما پرسش مهمی که وجود دارد اینست که چرا چنین است؟

در واقع عوامل مهمی برای موفقیت و اعتماد مشتریان وجود دارد که بطور خلاصه به برخی از آنها اشاره می کنیم

انتقاد به شرکت های بیمه

انتقادی که به برخی شرکت های بیمه ای وجود دارد اینکه فروشندگان بیمه در هنگام فروش انواع بیمه نامه تنها مزایای مثبت بیمه را بیان کرده و از گفتن حقوق حداقلی بیمه گذار چشم پوشی می کنند. مواردی همچون این قانون که اگر بیمه گذار بیش از 5 روز از زمان حادثه بگذرد شرکت بیمه می تواند خسارت را پرداخت نکند!

پیچیده کردن بیمه نامه ها باعث عدم شفافیت و کاهش آگاهی فرد درباره حقوق خود می شود و بیمه نامه ها باید ساده تر و شفاف تر باشند.

بانک اصناف تهران

www.Y22.ir

‫4.5/5 ‫(4 نظر)
خروج از نسخه موبایل