اصناف غرب تهران

درباره بانک اطلاعات مشاغل و اصناف غرب تهران

درباره Y22.ir بانک اطلاعات اصناف و مشاغل غرب تهران – راهنمای ثبت کسب و کار در سایت جستجوی مشاغل و اصناف غرب تهران

درسته دنیا خیلی کوچیک شده و اینترنت و جستجوی اینترنتی شده همه چیز برای دستیابی به محصول، کالا، خدمات و اطلاعات مورد نیاز افراد، اما هنوزم که هنوزه کسب و کارهای محلی انتخاب اول افراد هستند و دقیقا گوگل بزرگترین سایت جستجوی دنیا به همین خاطر هست که نتایج رو بر اساس لوکیشن و محل زندگی شما به شما نمایش میده!

سایتهای مختلفی در زمینه بانک اطلاعات مشاغل و اصناف وجود دارند. گستره بعضی از اونها تمام کشور هست و برخی دیگه استانی و … اما کافیه توی گوگل کالا یا محصول خودمون رو جستجو کنیم تا ببینیم گوگل هم نتایج رو بر اساس نزدیک ترین موقعیت به شما نمایش میده و در این راستا سایت بانک اطلاعات مشاغل و اصناف غرب تهران اومده تا باعث بشه افرادی که در محله و دور و بر مغازه، فروشگاه، مطب ، تعمیرگاه و کلا محل کسب و کار شما هستند بتونند نگاهی نزدیک تر و دقیق تری به شما داشته باشن.

در صفحه اول گوگل هستیم!

و این یعنی اینکه صفحه اختصاصی شما هم در دید افرادی که در جستجوی شغل، محصول، کالا، خدمات و کسب و کار شما هستند قرار میگیره. ضمن اینکه اگه یک وب سایت دارید، داشتن یه صفحه اختصاصی در بانک اطلاعات مشاغل و اصناف غرب تهران و لینک و پیوند به سایت شما باعث” افزایش رتبه سایت شما” خواهد شد!

اهداف آینده بانک اطلاعات و اصناف غرب تهران

رشد نیاز و هدف اصلی هر سامانه ای می باشد و در این راستا بانک اطلاعات مشاغل و اصناف غرب تهران برای تمرکز بهتر و ارائه خدمات با کیفیت تر در حال حاضر تنها به خدمات دهی به اصناف غرب تهران می اندیشد. اما در سال های بعد و رشد سایت، سایر مناطق 22 گانه تهران نیز زیر مجموعه ارائه خدمات برای ثبت مشاغل و اصناف در سراسر تهران قرار خواهد گرفت.

تبلیغات در سایت مشاغل و اصناف غرب تهران

دیده شدن هدفمند هدف اصلی ما در Y22.ir هستش و در این راستا امکان دیده شدن کسب و کار شما با بهترین قیمت فراهم شده. کافیه به بخش تبلیغات در Y22 سر بزنید.

انتخاب درست کلیدواژه ها راز موفقیت شما در تبلیغات اینترنتی هست!

پرسش و مشاوره رایگان

چنانچه نوع خاصی از تبلیغات مد نظر شما هستند، لطفا حتما با ما در میون بگذارید تا پس از دریافت پرسش شما، بهترین مشاوره و راهنمایی و پیشنهاد رو خدمت شما اعلام کنیم.

خروج از نسخه موبایل